Diller

2021/2022 Güz Dönemi İşyeri Eğitimi Yapacak Öğrencilerin Dikkatine

 

İşyeri eğitimini 2021-2022 eğitim öğretim yılı güz döneminde yapacak öğrencilerin belgelerini en geç 31 Ağustos 2021  tarihi mesai bitimine kadar teslim etmeleri gerekmektedir.

Belgeler abm@firat.edu.tr adresine mail olarak öğrenci mail adresiniz (okulno@firat.edu.tr) ile gönderilecektir. Gönderilerin konu başlığına "Okul No - Ad Soyad - İşyeri Eğitimi" Yazınız.

Üniversitemizin belirlediği akademik takvime göre eğitim öğretim 4 Ekim 2021 Tarihinde başlayacaktır. İşyeri eğitimlerinin de başlama tarihi 4 Ekim 2021 dir ve 14 hafta sürecektir. (4 Ekim 2021 - 7 Ocak 2022 )

Önemli Uyarı:

 

  • Becayiş ve dilekçeleri kabul edilen öğrencilerin dışında tüm tek numaralı son sınıf öğrencilerinin bu dönem (Güz Yarıyılı) işyeri eğitimi dersini almaları ve işyeri eğitimini tamamlamaları gerekmektedir. İşyeri eğitimini almak zorunda olduğu halde almayıp, ikinci dönem alması gereken derslerini  bu dönem seçecek öğrencilerin ders kayıtları onaylanmayacaktır.
  • abm.firat.edu.tr adresine gönderilen İş Yeri ve Beçayiş belgeleri 31 Ağustos 2021 tarihinden sonra değerlendirilecek en geç 3 gün içeriisnde bölüm web sayfasında yayınlanacaktır.

 

Faydalı Linkler (Gerekli tüm evraklara ve bilgilere bu linklerden ulaşabilirsiniz.)

https://www.youtube.com/watch?v=0r5BdJ4D_qk  (Tanıtım Toplantısı)

http://ab.tek.firat.edu.tr/tr/node/239 

http://ab.tek.firat.edu.tr/tr/node/122

http://ab.tek.firat.edu.tr/sites/ab.tek.firat.edu.tr/files/isyeri.pdf

http://tek.firat.edu.tr/tr/node/125

 

 

Türkçe