Diller

Erasmus Staj ve Öğrenim Hareketliliği Hakkında

Erasmus+ programı kapsamında staj ve öğrenim için hak kazanan öğrencilerin listesi aşağıdaki gibidir.

* 2020 Proje Dönemi Erasmus+ Öğrenim Hareketliliği programından yararlanma Hakkı elde edip, değişime katılmayacak öğrencilerimizin feragat dilekçelerini en geç 30.04.2021 Cuma günü mesai bitimine kadar DBS ye yüklemeleri gerekmektedir.

*Öğrenime gitmeye hak kazanan öğrenciler kabul yazılarını en geç 31 Mayıs 2021 tarihine kadar DBS ‘ye yüklemeniz gerekmektedir.

*2020 Proje Dönemi Erasmus+ Staj Hareketliliği programından yararlanma Hakkı elde edip, değişime katılmayacak öğrencilerimizin feragat dilekçelerini en geç 30.04.2021 Cuma günü mesai bitimine kadar DBS ye yüklemeleri gerekmektedir.

*Staja gitmeye hak kazanan öğrenciler kabul yazılarını en geç 21 Mayıs 2021 tarihine kadar DBS ‘ye yüklemeniz gerekmektedir.

Öğrenime Hak Kazananlar

Staja Hak Kazananlar

Beyza Nur DENİZ                                              (ASİL)

Ahmet DEMİR                                                   (ASİL)

Şerif Hüseyin BAYRAM                                    (ASİL)

Ahmet PAYASLIOĞLU                                  (YEDEK)

Stanley Izunna NWANEKEZIE                     (YEDEK)

BERTAN EFE ATİLLA                                     (YEDEK)

Hüseyin ARSLAN                                          (YEDEK)

HÜSEYİN ARSLAN                                         (YEDEK)

Ersu Caner COŞMAN                                   (YEDEK)

ONUR ESİN                                                    (YEDEK)

Mehmet Kadit CIRIK                                    (YEDEK)

ANIL ÖZBEK                                                   (YEDEK)

Şeyma Nur BİZİMYER                                  (YEDEK)

DENİZ EREN KORKMAZ                               (YEDEK)

Ahmet KONİ                                                  (YEDEK)

MUSTAFA FURKAN ÇELİK                           (YEDEK)

Hatice Vuslat OKATAN                                (YEDEK)

AYTAÇ KAŞOĞLU                                          (YEDEK)

Mehmet Berkay SOYLU                              (YEDEK)

TUĞBA DÖLEK                                              (YEDEK)

Onur ESİN                                                      (YEDEK)

 

Furkan KILINÇ                                               (YEDEK)

 

Hasan YİĞİT                                                   (YEDEK)

 

Anıl ÖZBEK                                                    (YEDEK)

 

Taha GÜRGÖZ                                              (YEDEK)

 

Aslıhan Ceren POLAT                                  (YEDEK)

 

Mustafa Furkan ÇELİK                                 (YEDEK)

 

Yasin Tayyip TÜRKMENOĞLU                    (YEDEK)

 

Nida ÇEVİK                                                    (YEDEK)

 

Tuğba DÖLEK                                                (YEDEK)

 

Emrecan YETKİN                                           (YEDEK)

 

Büşra Nur ALTAŞ                                          (YEDEK)

 

 

Türkçe