Diller

İşyeri Eğitimi Sunum Programı

Uyarılar:

  • Belirtilen saatte Adli Bilişim Elektronik Delil Laboratuvarı önünde hazır bulununuz
  • Değerlendirme kriterleri işyeri eğitimi sayfasında( http://ab.tek.firat.edu.tr/tr/node/239 ) belirtilmiştir.
  • Tüm dosyalarınızı (sunum, staj dosyası, rapor, video, uygulama vs. ) google classroom da size açılan alana yükleyiniz. Dosyaları sıkıştırıp tek bir dosya halinde değil, ayrı ayrı yükleyiniz

Grup 1








Sıra
No:
Adı
Soyadı
Sunum Tarihi
16 Ocak 2020
1
YASİN
BULGAN
09.00-10.00
2
SÜLEYMAN
DELİKTAŞ
09.00-10.00
3
MELİSA ÇAĞLA
YILMAZ
09.00-10.00
4
CAN HAKTAN
KARADAAL
09.00-10.00
5
ENES
BULUT
10.00-11.00
6
FURKAN BATUHAN
DİNÇ
10.00-11.00
7
KADİR
YILDIRIM
10.00-11.00
8
TEKİN
SÖNMEZ
10.00-11.00
9
İBRAHİM EGE
TIRAŞ
11.00-12.00
10
ELİF ESMA
AKBULUT
11.00-12.00
11
SEFA
CAN
11.00-12.00
12
TUBA
ŞENGÜN
11.00-12.00
13
LÜTFİ TAHA
KÖSE
14.00-15.00
14
AYBÜKE
AYDIN
14.00-15.00
15
MELİKE
YORULMAZ
14.00-15.00
16
MUHAMMED
GÜLSOY
14.00-15.00
17
AYBÜKE
TOPRAK
15.00-16.00
18
MERVE
ÇOBAN
15.00-16.00
19
HASAN
BASKIN
15.00-16.00
20
BERNA
OKAY
15.00-16.00
21
METİN AHMET
ERKELEŞ
16.00-17.00
22
MUHAMMED
SERTKAYAOĞLU
16.00-17.00
23
FATMA ZEHRA
DOĞRU
16.00-17.00

Grup 2:








Sıra
No:
Adı
Soyadı
Sunum Tarihi
17 Ocak 2020
24
YÜKSEL
GÜVEN
09.00-10.00
25
SERDAR
TOKGÖZ
09.00-10.00
26
KENAN ENES
MÜEZZİNOĞLU
09.00-10.00
27
DİLARA ELİF
ÖLMEZ
09.00-10.00
28
TUĞBA
TOZLU
10.00-11.00
29
DURSUN POYRAZ
GÜMÜŞ
10.00-11.00
30
BETÜL
TURAN
10.00-11.00
31
MUHAMMED AYKUT
ÖZTURAN
10.00-11.00
32
ÖMER FARUK
TEL
11.00-12.00
33
SÜMEYYE
SARIŞIN
11.00-12.00
34
HİLAL
GÜRGÖZE
11.00-12.00
35
NURAN
GÜRGÖZE
11.00-12.00
36
SANİYE NUR
ÇİNTİMUR
14.00-15.00
37
SUNA
UĞUR
14.00-15.00
38
MEHMET
TÜRKOĞLU
14.00-15.00
39
YİĞİTCAN UMUT
POLAT
14.00-15.00
40
ERVA NUR
BOZDUMAN
15.00-16.00
41
TUĞÇE
KELEŞ
15.00-16.00
42
MUZAFFER BATUHAN
YETİŞ
15.00-16.00
43
MUSTAFA FARUK
OKUDUCU
15.00-16.00
44
OĞUZHAN
OSMA
16.00-17.00
45
ALAEDDİN
AR
16.00-17.00
46
SONGÜL
ERDEM
16.00-17.00
47
ALİ KEREM
GÜLER
16.00-17.00

 

Türkçe